Doprava a platba

Českou poštou - Balík do ruky 121,- / 150,-

Česká pošta doručí Vaši zásilku po celé ČR obvykle do 24 hodin, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V určitých městech je možnost zvolit doručení dopoledne nebo odpoledne. U České pošty můžete prostřednictvím webového formuláře https://www.postaonline.cz/zmenadorucenionline změnit dispozici pro svoji zásilku jako je např. jiný čas doručení. Pokud nebudete doma zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena. Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Českou poštou - Balík na poštu 121,-

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Stačí jen kód z SMS nebo e-mailu o uložení balíku, balík tak může vyzvednout kdokoliv.

Českou poštu - doporučené psaní 70,-

Českou poštu - doporučený balík 82,-

Zásilkovna - 70,- / 82,- / 121,- / 150,-

DPD 109,-

Dopravní společnost DPD doručuje zboží po celé ČR do 24 hodin. Zpravidla Vám bude zboží doručeno následující den a DPD Vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr Vám bude předem volat pro informování o přibližném čase doručení. Pokud Vás kurýr nezastihne, zkusí to následující den znovu.

Obvykle je zboží doručeno do třetího dne od zpracování objednávky (platí pro objednávky přijaté do 12:00).

Platba

Platba převodem předem

Platba převodem předem je nejjednoduším a zároveň nejrychlejším způsobem úhrady za objednané zboží.

Je-li zvolena platba bankovním převodem, zašleme Vám automaticky platební údaje na e-mail. Po připsání platby na náš účet bude zboží odesláno na Vaši dodací adresu, daňový doklad obdržíte spolu se zbožím. Je třeba, aby platba byla uhrazena do 5 pracovních dnů, v opačném případě budeme objednávku považovat za zrušenou.

Platba na dobírku při převzetí zboží

Platba přepravci v okamžiku převzetí zboží přímo na Vámi určené adrese.

Příplatek za dobírku 60,-.